75 lat Politechniki Łódzkiej
STRONA GŁÓWNA

Terminy rekrutacji na studia I i II stopnia w PŁ

Znamy już terminy rekrutacji na studia rozpoczynające się w Politechnice Łódzkiej w roku akademickim 2019/2020.

Dokumenty od kandydatów na studia I stopnia będziemy przyjmować w dniach 14 czerwca - 15 lipca 2019 r. W tych terminach można założyć konto na portalu rekrutacyjnym, wypełnić formularz, wybrać odpowiedni kierunek studiów (maksymalnie 8) i wraz z pozostałymi dokumentami dostarczyć do Sekcji Rekrutacji PŁ. Rekrutacja na studia II stopnia odbywać się będzie w dniach 14.06. - 20.09.2019 r.

17 lipca 2019 r. przeprowadzony będzie sprawdzian uzdolnień plastycznych dla kandydatów na inżynierię wzornictwa przemysłowego oraz wzornictwo.

18 lipca 2019 r. odbędzie sie natomiast sprawdzian uzdolnień plastycznych dla aplikujących na architekturę.

Wyniki postępowania kwalifikacyjnego będą ogłoszone 25 lipca o godz. 16.00. Tego dnia poinformujemy także o kolejnym etapie rekrutacji oraz liście kierunków i form studiów, na które bedzie można aplikować w następnym terminie.

Lista kierunków studiów I stopnia, na które będziemy prowadzić nabór w najbliższej rekrutacji dostępna jest w linku.

 

Rekrutacja na studia II stopnia będzie prowadzona od 14 czerwca do 20 września. W dniach 23 i 24 września planowane są rozmowy kwalifikacyjne na wybrane kierunki studiów magisterskich. Wyniki tego naboru będą ogłoszone 27 września o godz. 16.00. Zasady rekrutacji na magisterskie studia prowadzone w Politechnice Łódzkiej można znaleźć w dedykowanej zakładce na stronie.  W tym roku rekrutujemy na 27 kierunków, których dokładna lista dostępna jest na stronie.

 

 

Poznaj nasz kampus