Open Day

Virtual Open Day 2024 nadchodzi!!!

Wielkimi krokami zbliża się czas na podjęcie jednej z najważniejszych decyzji w życiu – wybór uczelni i kierunku studiów. Nadal nie jesteś pewien czy dobrze wybrałeś, masz wiele wątpliwości i nie wiesz czy studia są dla ciebie? Weź udział w naszej akcji i poznaj międzynarodowych studentów Politechniki Łódzkiej.

Już 25 kwietnia 2024 masz niepowtarzalna okazję porozmawiać z ludźmi takimi jak ty! Nasi studenci odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące uczelni, życia w Łodzi i możliwościach jakie tu na Ciebie czekają. Boisz się że proces rekrutacji jest tak trudny, że nie dasz sobie z nim rady? Nic bardziej mylnego! Od naszych studentów dowiesz się jak to wygląda ze strony kandydata.

Już teraz zapisz się i weź udział w spotkaniu online! Wybierz wersję językową w której chcesz wziąć udział:

wersja angielska

wersja francuska

wersja hiszpańska

wersja ukraińska

wersja turecka

wersja kazachska

wersja azerska

wersja portugalska

Nie przegap swojej szansy by poznać naszą uczelnię i innych młodych ludzi takich jak Ty!!!