Wirtualny dzień otwarty Politechniki Łódzkiej

Wirtualny spacer po Politechnice, łączenia ze wszystkimi wydziałami, specjalne zajęcia dla maturzystów i wiele innych atrakcji. Tak wyglądał pierwszy w historii Politechniki Łódzkiej wirtualny dzień otwarty.

Ze względu na wyjątkową sytuację epidemiczną i w trosce o bezpieczeństwo, w tym roku zrezygnowaliśmy z organizacji tradycyjnego spotkania na kampusie. Choć zmieniły się warunki, udało się osiągnąć zamierzony cel i pokazać uczniom szkół średnich ofertę, bazę dydaktyczną i możliwości, jakie oferuje swoim kandydatom Politechnika Łódzka. Nasz wirtualny dzień otwarty to kompendium wiedzy o uczelni i studiowaniu - pozycja obowiązkowa dla wszystkich kandydatów na studia na PŁ!

Maturzyści, obejrzyjcie nasz wirtualny dzień otwarty, jeśli chcecie:

• poznać kierunki studiów na jednej z najlepszych uczelni technicznych w Polsce,
  • obejrzeć naszą infrastrukturę  w formie wirtualnego spaceru po PŁ,
  • poznać możliwości rozwijania swoich pasji w organizacjach studenckich,
  • posłuchać wykładowców i studentów wszystkich Wydziałów Politechniki Łódzkiej,
  • poznać szczegółowo zasady przyjęć na naszą uczelnię oraz warunki studiowania (akademiki, stypendia),
  • zobaczyć dokonania kół naukowych i studentów różnych kierunków,
  • poznać absolwentów Politechniki Łódzkiej i przekonać się, dlaczego warto wybrać naszą uczelnię,

Więcej informacji na temat wirtualnego dnia otwartego znajdziecie w "Życiu Uczelni".

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania, chcecie wyjaśnić wątpliwości, piszcie na fb Rekrutacja PŁ.

Trzymamy kciuki za wszystkich maturzystów i czekamy na Was na Politechnice Łódzkiej!

Wirtualny dzień otwarty został zorganizowany przez Dział Promocji PŁ we współpracy ze wszystkimi wydziałami, jednostkami międzywydziałowymi i kołami naukowymi, a także Działem Rekrutacji i Samorządem Studenckim PŁ. Realizacją techniczną wydarzenia zajęło się Centrum Multimedialne PŁ.