Poznaj kierunki studiów na PŁ

Szukasz wskazówek, które pomogą Ci wybrać studia najlepsze dla siebie? Wraz z opiekunami kierunków oraz studentami pomożemy Ci podjąć ważne, życiowe decyzje. Śledź fb Rekrutacja PŁ.

Na Facebooku Rekrutacja PŁ w każdym tygodniu będziemy prezentować kierunki studiów z podziałem na tematykę. Przygotowaliśmy grafiki z pytaniami, które pomogą Wam wybrać kierunek najlepszy dla siebie oraz wskażą, jakie kompetencje można rozwijać na studiach w wybranej dyscyplinie. Przybliżymy Wam także nowe kierunki studiów, a wszystko z pomocą pracowników naukowych oraz studentów kół naukowych. Umożliwimy także zadawanie pytań dotyczących rekrutacji na czacie dostępnym przez cały okres trwania naboru na Politechnikę Łódzką. Będziecie także mogli zapoznać się z opiniami studentów dotyczącymi kierunków studiów, jakie wybrali.

Do głosu dopuścimy także absolwentów Politechniki Łódzkiej, którzy opowiedzą o swojej drodze zawodowej. Każda taka ścieżka rozwoju to jedna z wielu możliwości, które czekają Was po studiach na wybranym kierunku. Na deser czeka na Was pięć filmów, w których świeżo upieczeni inżynierowie i magistrzy opowiedzą o swojej ścieżce zawodowej po PŁ. Z kolei w formie relacji będziecie mogli oglądać materiały przygotowane przez studentów Politechniki Łódzkiej.

Jeśli jesteście fanami Tik Toka, to koniecznie zapamiętajcie datę 24 maja. W dniu 77. urodzin Politechniki Łodzkiej uruchomimy nasz kanał Tik Tokowy, na którym pokażemy Wam naszą uczelnię i rekrutację z różnych, często nieoczywistych perspektyw.

Zaciekawieni?

Harmonogram akcji:

23.05-27.05- kierunki informatyczne

Computer Science, Information Technology, informatyka, informatyka stosowana, informatyka w ochronie środowiska, Modelling and Data Science,

30.05-03.06 – kierunki mechaniczne i elektroniczne

automatyka i robotyka, automatyka i sterowanie robotów, Electronic and Telecommunication Engineering, elektronika i telekomunikacja, elektrotechnika, energetyka, fizyka techniczna, inżynieria materiałowa, Mechanical Engineering, mechanika i budowa maszyn, transport, mechatronika, systemy sterowania inteligentnymi budynkami.

13.06-17.06 - kierunki biznesowe

aktuariat i analiza finansowa, Business and Technology, Business Studies, Gestion et Technologie, inżynieria zarządzania, logistyka, Mathematical Methods in Data Analysis, matematyka stosowana, zarządzanie, zarządzanie i inżynieria produkcji.

20.06-24.06 -–  kierunki chemiczne

Advanced Biobased and Bioinspired Materials, chemia, chemia budowlana, analityka chemiczna, nanotechnologia, technologia chemiczna, papiernictwo i poligrafia.

21.06 - nowe kierunki studiów - live

27.06 - 1.07- kierunki biologiczno-chemiczne

Biogospodarka, Biomedical Engineering and Technologies, biotechnologia, Industrial Biotechnology, inżynieria biomedyczna, inżynieria chemiczna i biochemiczna, menedżer żywności i żywienia, inżynieria bezpieczeństwa pracy, inżynieria ochrony środowiska, technologia żywności i żywienie człowieka.

4.07-8.07- kierunki techniczno-artystyczne

Architektura, architektura (język angielski), budownictwo, inżynieria środowiska w budownictwie, inżynieria wzornictwa przemysłowego, planowanie przestrzenne, włókiennictwo i przemysł mody, włókiennictwo i przemysł mody (język angielski), wzornictwo.

05.07 - studia, wymiana zagraniczna, kariera po PŁ - live

Dołącz do wydarzenia i wybierz kierunek dla siebie!