Potęguj możliwości w programie E2TOP

Chcesz wziąć udział w wyjazdach studyjnych i prowadzić badania w zagranicznych ośrodkach badawczych? Interesują Cię studia w formie indywidualnej ścieżki kształcenia, realizowane pod opieką mentora? Chcesz skorzystać z wielu form wsparcia w realizacji Twoich pomysłów i to już na pierwszym roku studiów? Czas poznać program E2TOP.

Rusza kolejna edycja E2TOP - programu Politechniki Łódzkiej adresowanego do utalentowanych studentów. Jego uczestnicy mają możliwość skorzystania z profesjonalnej ścieżki rozwoju naukowego i zawodowego w międzynarodowym środowisku. Wyjazdy na konferencje zagraniczne, szkolenia, a także na stworzenie własnych projektów badawczych finansowanych przez Politechnikę Łódzką, to tylko część możliwości, dzięki którym można zyskać lepszy start w życie zawodowe i naukowe.

Wystarczy wybrać jeden z tematów, zaproponowanych przez mentorów programu oraz złożyć aplikację w terminach przewidzianych harmonogramem. Studenci starszych lat mogą także zaproponować własne tematy, które przedstawią mentorom do akceptacji. W drugiej edycji programu E2TOP dokumenty aplikacyjne należy dostarczyć do Centrum Kształcenia (budynek A27, pokój nr CH 4), w godz. 9.00-13.00, w terminie od 1 do 3 lutego.

Rozmowy kwalifikacyjne zaplanowano od 20 do 23 lutego, a ogłoszenie wyników rekrutacji nastąpi 27 lutego.

Więcej informacji na stronie https://e2top.p.lodz.pl/