Drzwi zawsze otwarte na PŁ

Chcesz poszerzyć wiedzę z matematyki, chemii, biologii? A może chciałbyś przekonać się, czego uczą się studenci na PŁ? Przyjedź na kampus Politechniki Łódzkiej lub zaproś nas do swojej szkoły!

W ramach całorocznej akcji "Drzwi zawsze otwarte" Politechnika Łódzka oferuje bogaty wybór wykładów i laboratoriów, prowadzonych bezpośrednio w szkołach lub na wydziałach PŁ. W ofercie znajduje się niemal 200 zajęć w formie wykładów, laboratoriów lub warsztatów, prowadzonych na dziewięciu Wydziałach Politechniki Łódzkiej, w Centrum Papiernictwa i Poligrafii PŁ, Centrum Kształcenia Międzynarodowego, Centrum Nauczania Matematyki I Fizyki, Bibliotece Politechniki Łódzkiej. Szczegółowa oferta znajduje się tutaj.

Do udziału w akcji może zglosić szkołę nauczyciel przedmiotu, wychowawca lub doradca zawodowy. Wystarczy wybrać kilka interesujących klasę zajęć i wskazać je w mailu wysłanym na adres aleksandra.pawlik@p.lodz.pl