Dni otwarte wydziałów Politechniki Łódzkiej

Chcecie przyjechać na Politechnikę Łódzką i żałujecie, że dzień otwarty już za nami? Mamy dla Was kolejne wyjątkowe spotkania, tym razem w ramach dni otwartych wydziałów Politechniki Łódzkiej. Spotkajmy się na kampusie PŁ!

Czekają na Was następujące wydarzenia:

29.03 - Dzień Cegły 2023 - Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska PŁ;

31.03 - Dzień Wydziału EEIA PŁ 2023 - Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki PŁ;

4.04 - Dzień Wydziału FTIMS 2023 - Wydział Fizyki Technicznej Informatyki Matematyki Stosowanej PŁ, WRS FTIMS;

20.04 - Dzień Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów PŁ;

19.05 - Dzień otwarty dla kandydatów na studia II st. - Dzień Wydziału OiZ PŁ 2023 - Wydział Organizacji i Zarządzania Politechnika Łódzka.

Dni otwarte organizują także Wydział Mechaniczny PŁ i Wydział Chemiczny PŁ – szczegóły podamy już wkrótce.

Zachęcamy do śledzenia fb wydziałów, aby uzyskać więcej informacji. Na fb Rekrutacji PŁ już wkrótce pojawią się relacje z wydarzeń.