Dzień Campus France w PŁ

Ambasada Francji wspólnie z Instytutem Francuskim w Polsce oraz Agencją Campus France, przy współpracy z Politechnika Łódzką i siecią Alliances Françaises w Polsce, organizują 6 listopada w Centrum Kształcenia Międzynarodowego PŁ (ul. Żwirki 36) ,„Dzień Campus France w Polsce - Studia we Francji”. Jest to jedno z cyklu spotkań organizowanych w całym kraju.

Wydarzenie jest adresowane do licealistów oraz studentów zainteresowanych studiami we Francji, stypendiami rządu francuskiego, podwójnymi dyplomami francusko-polskimi oraz nauką języka francuskiego w Polsce. Program  Campus France w PŁ  zaprezentuje attaché ds. nauki, technologii i współpracy uniwersyteckiej w Ambasadzie Francji -  Sébastien Reymond.

W programie spotkania przewidziane są indywidualne porady, prezentacje pozwalające na przygotowanie projektu studiów. Na zakończenie zaplanowano quizy z atrakcyjnymi nagrodami. Początek spotkania o godz. 12.30. Zapraszamy osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu o kontat z Anią Gryszkiewicz z CKM PŁ - anna.gryszkiewicz@p.lodz.pl.