STRONA GŁÓWNA

Potęguj możliwości - Katarzyna Cieślak

Katarzyna Cieślak - studentka technologii żywności i żywienia człowieka, trenuje jeździectwo od 11-go roku życia.

Uwielbia zwierzęta i spędzanie czasu na świeżym powietrzu, co idealnie realizuje dzięki jeździe konnej. Obecnie trenuje z Diverso, 7-letnim ogierem, o którego codziennie dba i dzięki niemu osiąga sukcesy.

Studia na PŁ pomagają jej w zdobyciu wiedzy i umiejętności na temat żywienia zwierząt, czym chciałaby się zająć w przyszłości. Docenia nowoczesne laboratoria na uczelni, pomocną kadrę naukową, międzynarodowe kontakty oraz możliwość połączenia studiów z rozwijaniem pasji.

Otrzymuje stypendium, dzięki czemu łatwiej jest jej przygotowywać się do kolejnych zawodów. Na koncie ma srebrny i brązowy medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w ujeżdżeniu. To trudna dyscyplina wymagająca ogromnej dyscypliny i współpracy zawodnika z koniem. Nigdzie nie znajduje takiego odprężenia i odpoczynku od natłoku codziennych zajęć niż w stajni, to dla niej oderwanie się od rzeczywistości.

Jest uparta, szczera do bólu i nigdy się nie poddaje. Politechnika Łódzka pomaga jej potęgować możliwości własnego rozwoju i realizowania pasji.

Przekonajcie się sami!

 

Poznaj nasz kampus