Justyna Frydrych, project manager w firmie Compin Polska

Kobieta w hali produkcyjnej.

Kierunek Business, Society and Technology (ang./franc.) - dawniej: Gestion et Technologie - jest idealnym wyborem dla osób kochających język i kulturę Francji, zwłaszcza tych, które mają inżynierskie umysły i zamiłowanie do realiów produkcyjnych. To niepowtarzalna możliwość połączenia tych dwóch pasji i uzyskania prestiżowego podwójnego dyplomu – Politechniki Łódzkiej i wybranej zagranicznej uczelni partnerskiej. Dla mnie bardzo ważna był szeroki wachlarz ciekawych zajęć praktycznych, możliwości wzięcia udziału w wymianie w ramach programu Erasmus i oczywiście rozwój umiejętności językowych, zwłaszcza w zakresie słownictwa technicznego. Wiedzę ze studiów uzupełniałam za granicą - cały III rok spędziłam w Anglii, studiując European Business Management w Coventry University.