Aleksandra Ołowska, architekt w firmie Jander Kabza Architekci

Studentka zdjęcie portretowe.

Studia na architekturze to zdobywanie ogromnej wiedzy z historii sztuki i współczesnej architektury. Wybierzecie się w niesamowitą podróż po domach, pałacach, kościołach, które poznacie wirtualnie na wykładach, a niekiedy odwiedzicie także „na żywo”. W przyszłości będziecie potrafili ocenić ich piękno lub brzydotę i to z zupełnie innej – świadomej – perspektywy. Wasza wyobraźnia na zajęciach projektowych czy plastycznych nabierze innego formatu. Z roku na rok Wasze projekty będą coraz bardziej skomplikowane, a satysfakcja z oddawanych plansz będzie osiągać coraz wyższy poziom. Studia na architekturze nauczyły mnie otwartości na świat i wewnętrznej ciekawości w jego poznawaniu. Uwielbiam podróżować i podziwiać architektoniczne perełki, o których uczyłam się na Politechnice.