Aktualności

Wyniki postępowania kwalifikacyjnego na studia pierwszego stopnia

25.07.2016

25 lipca (poniedziałek)  - ogłoszone zostały wyniki postępowania kwalifikacyjnego. Uprzejmie prosimy o sprawdzanie wyników postępowania kwalifikacyjnego na portalu rekrutacyjnym oraz na stronach internetowych wydziałów, listy także zostały wywieszone na tablicach ogłoszeniowych na poszczególnych wydziałach, w Centrum Kształcenia Międzynarodowego oraz Instytucie Papiernictwa i Poligrafii.

Wyniki rekrutacji

Wydział Mechaniczny
Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki
Wydział Chemiczny
Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów
Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności
Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska
Wydział Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej
Wydział Organizacji i Zarządzania
Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska
Instytut Papiernictwa i Poligrafii
Kolegium Gospodarki Przestrzennej
Kolegium Towaroznawstwa
Centrum Kształcenia Międzynarodowego

Serdecznie gratulujemy naszym przyszłym studentom!

Kandydatów zainteresowanych podjęciem studiów w Politechnice Łódzkiej, którzy nie uczestniczyli  lub nie zostali przyjęci w I etapie rekrutacji zapraszamy do złożenia dokumentów w II etapie rekrutacji w terminie od 29 lipca do 13 września 2016 roku. Rekrutacja będzie prowadzona na te kierunki i rodzaje studiów, na których nie zostały wypełnione limity przyjęć w I etapie rekrutacji.

Lista kierunków i rodzajów studiów, na które prowadzony będzie II etap rekrutacji.

 

 

 

więcej

Trwa rekrutacja na studia w Politechnice

29.07.2016

Rozpoczął się drugi etap postępowania kwalifikacyjnego na studia rozpoczynające się w semestrze zimowym roku akademickiego 2016/2017.

Rejestracja internetowa i składanie dokumentów na studia I stopnia trwa do 13 września 2016 r. (wtorek) do godz. 15.00. Sprawdziany uzdolnień plastycznych odbędą się w dniach: 14 września 2016 r. dla kandydatów na wzornictwo, a 15 września 2016 r. dla kandydatów na architekturę.
Ogłoszenie wyników rekrutacji nastąpi 19 września 2016 r. (poniedziałek) o godz. 16.00.

Przypominamy, że nadal trwa rekrutacja na studia II stopnia rozpoczynające się w semestrze zimowym roku akademickiego 2016/2017. Do 22 września 2016 r. (czwartek), do godz. 15.00  trwa rejestracja internetowa i składanie dokumentów. Następnie, w dniach 23 oraz 26 września odbędą się rozmowy kwalifikacyjne. Wyniki rekrutacji na studia II stopnia będą ogłoszone 29 września o godz. 16.00.

więcej

PŁ świętuje urodziny Łodzi!

28.07.2016

Już w najbliższy weekend (30-31 lipca) odbędą się 593. urodziny Łodzi. Z tej okazji w naszym mieście nie zabraknie wielu atrakcji. Politechnika Łódzka, jak co roku, bierze udział w tym wydarzeniu organizując m.in. zwiedzanie kampusów.

W tym roku zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w spacerze po kampusie B, w niedzielę, 31 lipca. O należących do uczelni zabytkowych willach, zrewitalizowanych fabrykach i nowoczesnej bazie dydaktycznej opowie zwiedzającym przewodnik PTTK. Będzie można także obejrzeć z bliska zaawansowaną budowę Łódzkiego Akademickiego Centrum Sportowo-Dydaktycznego.

Początek zwiedzania o godz. 10:00, następnie o 11:45 i 13:30. Zbiórka na parkingu kampusu, przy ul. Wólczańskiej 223.
Zapraszamy!

więcej

Strony

archiwum aktualności »

Poznaj nasz kampus