Zapraszamy na Salony...

Politechnika Łódzka, jak co roku, uczestniczy w Salonach Maturzystów organizowanych we wrześniu przez Wydawnictwo PERSPEKTYWY. Podczas imprez edukacyjnych można będzie spotkać się z naszymi przedstawicielami w pięciu największych miastach w Polsce.

Od 10 do 11 września będziemy w Warszawie na Politechnice Warszawskiej, w połowie miesiąca - 14 i 15 września pojedziemy do Bydgoszczy na Uniwersytet Techniczno-Przyrodniczy. Następnie 21 i 22 września odwiedzimy Politechnikę Poznańską i równocześnie 22 września będziemy w Kielcach na Politechnice Świętorzyskiej. 24 września nasi przedstawiciele pojawią się w Katowicach na Uniwersytecie Śląskim.

Szczególnie serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas Łódzkiego Salonu Maturzystów, którego Politechnika Łódzka jest w tym roku gospodarzem. Będzie to ostatni Salon w 2015 roku. Odbędzie się on w dniach 28-29 września na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki przy ul. Stefanowskiego 18 oraz na Wydziale Mechanicznym przy ul. Stefanowskiego 1/15.  Więcej informacji na stronie salonmaturzystow.pl