Wyniki rekrutacji na PŁ już dziś

Witamy nowych studentów PŁ

W czwartek, 26 lipca Politechnika Łódzka ogłasza listy przyjętych na studia I stopnia.

Jak sprawdzić, czy kandydat będzie studentem?
Taka informacja będzie widoczna po zalogowaniu się na portalu rekrutacyjnym oraz na stronach internetowych Wydziałów. Listy przyjętych na studia w roku akademickim 2018/2019 będą powieszone również na tablicach przed dziekanatami.

Co jeśli się nie dostaniesz?
Ogłoszone 26 lipca wyniki dotyczą pierwszej tury rekrutacji. Politechnika Łódzka rozpocznie drugi nabór 1 sierpnia, który potrwa do 12 września. Procedura rekrutacji będzie taka sama.

Serdecznie gratulujemy wszystkim przyjętym na PŁ i cieszymy się, że od 1 października staniecie się częścią naszej społeczności akademickiej. A za wszystkich aplikujących w drugim naborze, trzymamy kciuki!