Wyniki rekrutacji na PŁ już dziś

Witamy nowych studentów PŁ

We wtorek, 25 lipca Politechnika Łódzka ogłasza listy przyjętych na studia I stopnia.

Jak sprawdzić, czy kandydat będzie studentem?
Taka informacja będzie widoczna po zalogowaniu się na portalu rekrutacyjnym oraz na stronach internetowych Wydziałów. Listy przyjętych na studia w roku akademickim 2017/2018 będą powieszone również na tablicach przed dziekanatami.

Co jeśli się nie dostaniesz?
Ogłoszone 25 lipca wyniki dotyczą pierwszej tury rekrutacji. Politechnika Łódzka rozpocznie drugi nabór 28 lipca, który potrwa do 13 września. Procedura rekrutacji będzie taka sama.

Serdecznie gratulujemy wszystkim przyjętym na PŁ i cieszymy się, że od 1 października staniecie się częścią naszej społeczności akademickiej. A za wszystkich aplikujących w drugim naborze, trzymamy kciuki!