Program "Młodzi w Łodzi" dla studentów PŁ

W ramach programu stypendialnego "Młodzi w Łodzi" istnieje możliwość uzyskania stypendium, zwrotu kosztów zakwaterowania w akademiku  lub udziału w bezpłatnym kursie języka angielskiego oferowanym przez łódzkich pracodawców. Stypendia mogą otrzymać studenci następujących kierunków Politechniki Łódzkiej:

Informatyka i nauki pokrewne
Elektronika i Telekomunikacja
Elektrotechnika
Automatyka i Robotyka
Mechatronika
Mechanika i budowa maszyn
Zarządzanie i inżynieria produkcji
Nanotechnologia
Logistyka
Inżyniera materiałowa
Energetyka
Inżynieria procesowa
Inżynieria środowiska
Ochrona środowiska

A także studenci całych Wydziałów bez rozróżnienia na kierunki:
- Wydział Organizacji i Zarządzania
- Instytut Papiernictwa i Poligrafii
- Centrum Kształcenia Międzynarodowego – IFE
- Wydział Chemiczny

O zwrot kosztów zakwaterowania w akademiku PŁ mogą się ubiegać  dopiero studenci  od  drugiego roku, którzy w poprzednim semestrze mieli przyznane stypendium rektora dla najlepszych studentów.
Nabór wniosków do poszczególnych  programów stypendialnych do 23 października 2015 r.

Szersza informacja, regulaminy i elektroniczne wnioski stypendialne oraz grafika w linku http://mlodziwlodzi.pl/inicjatywy/stypendia-pracodawcow/.