Matura na 100 % - przygotuj się z Politechniką Łódzką!

Uwaga Maturzyści! Przygotujcie się do egzaminu dojrzałości z nauczycielami z Politechniki Łódzkiej i Publicznego Liceum Ogólnokształcącego PŁ.

Specjalnie dla Was nasi nauczyciele akademiccy z doświadczeniem w pracy w szkołach średnich poprowadzą zajęcia i wspólnie z Wami rozwiążą zadania z arkuszy maturalnych. Wybiorą tematy, które sprawiają maturzystom najwięcej kłopotu, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

14.04 godz. 12:00 -  fizyka - dr inż. Dariusz Krzyżański (Centrum Nauczania Matematyki i Fizyki PŁ, Publiczne Liceum Ogólnokształcące PŁ)

20.04 godz. 12:00 i 14:00 - język angielski - mgr Robert Pawłowski, mgr Ewa Muszczynko - specjaliści z Centrum Językowego PŁ.

godz. 12:00  - mgr Robert Pawłowski - prace pisemne (wypracowania) na maturze z języka angielskiego

godz. 14:00 - mgr Ewa Muszczynko - pozostałe sprawności na maturze z języka angielskiego:

25.04 godz. 12:-00 - chemia - dr Krzysztof Klimaszewski, dr Elżbieta Szubiakiewicz (Wydział Chemiczny PŁ, Liceum Ogólnokształcące PŁ)

26.04  godz. 14:30- matematyka - dr inż. Katarzyna Dems-Rudnicka (Centrum Nauczania Matematyki i Fizyki PŁ)

Zajęcia dostępne będą na żywo na stronie rekrutacja.p.lodz.pl i kanale You Tube PŁ. Już wkrótce pojawią się tutaj oka do transmisji, dzięki którym bez trudnu znajdziecie wydarzenie. Link do wydarzenia: https://fb.me/e/1HffKbu8v

Dołączajcie i rozwiązujcie z nami zadania na maturę!