STRONA GŁÓWNA

Wirtualny Dzień Otwarty 2021

Co będzie robił inżynier za 20 lat? Jak działa wirtualna przymierzalnia? W jaki sposób robot może bezpiecznie współpracować z człowiekiem? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznacie podczas dnia otwartego Politechniki Łódzkiej.

Jeśli lubisz przedmioty ścisłe i chcesz poznawać nowe trendy technologiczne - Politechnika Łódzka stwarza Ci do tego idealną okazję. W ramach dnia otwartego przygotowaliśmy dla Was ponad 40 laboratoriów i pokazów naukowych. Pierwszy raz od czasu pandemii otwieramy nasze laboratoria, by umożliwić Wam udział w pasjonujących wspólnych eksperymentach. Dzięki temu tegoroczny dzień otwarty będzie miał formę hybrydową - wirtualną i stacjonarną. To także wyjątkowa okazja do odwiedzenia kampusu i poznania  zaplecza dydaktycznego PŁ.

Wirtualny dzień otwarty odbędzie się 29 marca 2022 r. Uczniowie będą mogli skorzystać z bogatej oferty wykładów i pokazów naukowych na platformie do e-learningu Politechniki Łódzkiej, z której na co dzień korzystają studenci naszej uczelni. Czekają na Was dwojakiego typu pokoje - w pokojach 1-10 możecie poznać bliżej kierunki studiów na PŁ. Wysłuchacie prezentacji wykładowców i kół naukowych, a także posłuchacie rozmów studentów reprezentujących  wszystkie kierunki studiów. Będziecie mogli im także zadać pytania na wszystkie intrygujące Was tematy. W pokojach 11-15 czekają na Was zajęcia i pokazy naukowe, przygotowane przez pracowników naszej uczelni. Uwaga: liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona, więc koniecznie zapiszcie się przy pomocy formularza.

Na stacjonarny dzień otwarty zapraszamy 30 marca 2022 r. Na uczestników czeka duża dawka niezbędnej wiedzy.To także wyjątkowa okazja, by wziąć udział w zajęciach, które specjalnie dla uczniów szkół średnich przygotowali pracownicy i studenci kół naukowych z naszej uczelni. Zajęcia odbywają się z zachowaniem zasad sanitarnych. Uwaga: liczba miejsc na zajęciach stacjonarnych jest ograniczona, dlatego prosimy o wcześniejsze zapisy przez formularz.  

Poznaj program naszego wydarzenia i zapisz się już dziś! - szczegóły wkrótce :)

 

 

 

 

Poznaj nasz kampus