Trwa rekrutacja na studia II stopnia

Trwa rekrutacja na studia drugiego stopnia. Na kandydatów na studia magisterskie czeka 1350 miejsc.

Na studiach drugiego stopnia uczelnia planuje przyjąć 1350 osób - 910 miejsc czeka na studiach stacjonarnych, a 440 miejsc – w trybie zaocznym.

Na poziomie studiów drugiego stopnia można wybrać 25 kierunków na studiach stacjonarnych i 8 na studiach niestacjonarnych.

Kandydaci mogą wybrać max. 8 kierunków studiów spośród następujących:

• Wydział Mechaniczny: Master in Mechanical Engineering, mechanika i budowa maszyn.
  • Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki: elektronika i telekomunikacja (Applied Electronics, język angielski), elektrotechnika, informatyka.
  • Wydział Chemiczny: nanotechnologia (język angielski).
  • Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów: włókiennictwo, włókiennictwo (język angielski), wzornictwo, wzornictwo (język angielski),
  • Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności: biotechnologia, technologia kosmetyków (4-semestralne), technologia żywności i żywienie człowieka (4-semestralne).
  • Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska: architektura, architektura (język angielski), budownictwo (tylko studia niestacjonarne), inżynieria środowiska w budownictwie oraz planowanie przestrzenne.
  • Wydział Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej: Computer Science and Information Technology, matematyka stosowana.
  • Wydział Zarządzania i Inżynierii Produkcji: papiernictwo i poligrafia, Gestion et Technologie, zarządzanie, zarządzanie i inżynieria produkcji, Master of Business Studies, Master of Operations Management.
  • Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska: Energy Systems in the Built Environment, inżynieria chemiczna i biochemiczna (4-semestralne), inżynieria środowiska (4-semestralne).

Nabór trwa do 16 września do godz. 15:00. 20 i 21 września odbędą się rozmowy kwalifikacyjne. Ogłoszenie wyników nastąpi 24 września 2021 r.