Targi edukacyjne

informator

Wraz z końcem ferii rozpoczęły się kolejne spotkania z młodzieżą szkół średnich podczas targów edukacyjnych.

Politechnika Łódzka  przedstawi swoją ofertę edukacyjną 23 i 24 lutego w Warszawie na XXIX Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym Perspektywy 2018.

Na początku marca nie zabraknie nas na XXI Łódzkich Targach Edukacyjnych organizowanych w hali Międzynarodowych Targów Łódzkich przy al. Politechniki 4. Jak zawsze podczas targów, oprócz prezentacji oferty edukacyjnej, będą dodatkowe atrakcje, takie jak pokazy najlepszych kół naukowych PŁ. Od obecnych na naszym stoisku studentów, będzie można dowiedzieć się, dlaczego warto studiować w Politechnice Łódzkiej. Targi to okazja, by znaleźć podpowiedź, na jaki kierunek studiów aplikować, uwzględniając swoje zainteresowania i gdzie znaleźć pracę po uzyskaniu dyplomu. Przedstawiciele sekcji rekrutacji odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące zasad przyjęć na studia.

Podczas spotkań będzie można dowiedzieć się także, co nowego uczelnia przygotowała w swojej ofercie edukacyjnej na rok 2018/2019 oraz gdzie i jak podczas studiów można realizować swoje pasje.

Politechniki Łódzkiej nie zabraknie również m.in. na targach w:

• Pabianicach (27 lutego),
  • Sieradzu (6 marca),
  • Kutnie (12 marca),
  • Łowiczu (13 marca),
  • Wieluniu (15 marca),
  •  Gostyninie (15 marca)
  • Zduńskiej Woli (26 marca)
  • Piotrkowie Trybunalskim (5 kwietnia)
  • Tomaszowie Mazowieckim (11 kwietnia)
  • Bełchatowie (19 kwietnia)