Poznajcie LabFactor - nowy budynek WIPOŚ PŁ

Młodzież szkół ponadgimnazjalnych miała okazję zobaczyć laboratoria i pracownie LabFactora - nowego budynku Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska. Impreza, która miała miejsce 5 lutego, cieszyła się sporym zainteresowaniem. Dziękujemy za przybycie szkołom, studentom oraz przedstawicielom mediów i samorządu. Pracownicy WIPOŚ, doktoranci i studenci byli niejednokrotnie bardzo zaskoczeni dociekliwością i poziomem wiedzy odwiedzających nas młodych ludzi.
To pierwszy "dzień otwarty" tego typu w nowym obiekcie Politechniki Łódzkiej. Dzięki takim akcjom młodzież poznaje nauki techniczne, przyrodnicze i matematyczne, zapoznaje się z ofertą uczelni i może świadomie podjąc decyzję o studiowaniu.

Wszystkim, którzy nie mogli odwiedzić naszej uczelni tego dnia polecamy film, który przygotowało Centrum Multimedialne PŁ.