Poradnik maturzysty. Jak zdać maturę na 100%?

Poradnik maturzysty

Drodzy Maturzyści! Matura za pasem, a od jej wyników zależy sukces w rekrutacji na studia. Dlatego pracownicy Politechniki Łódzkiej przygotowali dla Was zajęcia i live'y z przedmiotów kwalifikacyjnych, które pomogą osiągnąć wysoki wynik na maturze. Obejrzyjce zajęcia z matematyki, fizyki oraz live'y Q&A z chemii i języka obcego i zdajcie maturę na 100%!

Poznajcie maturalne "pewniaki", najczęściej popełniane błędy na egzaminie oraz porady naszych specjalistów. Zajęcia z matematyki prowadzi dr Marek Małolepszy z Centrum Nauczania Matematyki i Fizyki Politechniki Łódzkiej. Pozycja obowiązkowa przed maturą!

Zajęcia z fizyki prawadzi dr inż. Dariusz Krzyżański z Centrum Nauczania Matematyki i Fizyki Politechniki Łódzkiej, nauczyciel w Publicznym Liceum Ogólnokształcącym PŁ.

Live z chemii przygotowali nauczyciele chemii z Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Łódzkiej: dr inż. Elżbieta Szubiakiewicz oraz dr Krzysztof Klimaszewski, którzy blisko współpracują z Wydziałem Chemicznym przy organizacji zajęć dydaktycznych dla uczniów i studentów, przygotowują uczniów do matury i oceniają takie egzaminy. Skorzystaj z dobrych rad specjalistów!

Matura 2020 z języka obcego bez tajemnic! Garść porad dla tegorocznych maturzystów. Wskazówki od praktykujących egzaminatorów. Jakich błędów unikać? Na czym skupić uwagę? Techniki egzaminacyjne w pigułce. Oto kilka tematów, które pracownicy Centrum Językowego PŁ poruszyli w swoim krótkim poradniku. Zapraszamy do oglądania!

Trzymamy za Was kciuki na maturze i do zobaczenia na Politechnice Łódzkiej!!!