STRONA GŁÓWNA

Politechnika na wrześniowych Salonach Maturzystów

Łódzki Salon Maturzystów

Politechnika Łódzka jak co roku uczestniczy w Salonach Maturzystów, spotkaniach z młodzieżą organizowanych przez PERSPEKTYWY. Na stoisku uczelni będzie można otrzymać najnowsze, zaktualizowane informatory z ofertą studiów na rok akademicki 2018/19.

Salony Maturzystów to okazja do zapoznania się z nowościami w ofercie kształcenia uczelni, szczegółami dotyczącymi rekrutacji i porozmawiania bezpośrednio ze studentami. To dla maturzystów jedna z niewielu możliwości uzyskania informacji związanych z egzaminem maturalnym przedstwianych przez Oręgową Komisję Egzaminacyjną.

Przedstawiciele PŁ byli już na Salonach Maturzystów w Warszawie, Poznaniu czy Katowicach. Przed nami Salon Maturzystów we Wrocławiu, który odbędzie się na PWr w dniach 21-22 września oraz w Łodzi, na który zapraszamy w dniach 25-26 września. 

Łódzki Salon Maturzystów w tym roku gości na Wydziale Zarządzania UŁ, przy ul. Matejki 22/26. Na stoisku PŁ będą obecni studenci z wielu kół naukowych, więc z pierwszej ręki przekażą wrażenia i szczegóły dotyczące studiowania na jedynej łódzkiej uczelni technicznej. Polecamy także spotkanie z pracownikami PŁ, którzy przedstawią ofertę kształcenia oraz zasady rekrutacji - prezentacje łódzkich uczelni publicznych odbędą się w sali 106 o godzinie 9.30 zarówno w poniedziałek, jak i we wtorek, podczas Łódzkiego Salonu.

 

 

Poznaj nasz kampus