Politechnika na targach edukacyjnych

Potęguj możliwości - hasło

Jak co roku nasza uczelnia prezentuje swoją ofertę kształcenia na targach edukacyjnych organizowanych w wielu miastach w Polsce. Zachęcamy do wybierania Politechniki Łódzkiej nie tylko ze względu na atrakcyjne programy kształcenia, uproszczone zasady rekruacji, ale także dlatego, że tutaj młodzi ludzie potęgują swoje możliwości.

W najbliższym czasie przedstawiciele Politechniki Łódzkiej będą obecni na targach w regionie łódzkim. Już 26 lutego pojawimy się w Pabianicach, w Powiatowej Hali Sportowej, a dwa dni później, 28 lutego będziemy w Tomaszowie Mazowieckim, gdzie targi odbywają sie w I LO im. Jarosława Dąbrowskiego. Początek marca to Salon Edukacyjny Perspektywy (8-9.03.) w Warszawie oraz Łódzkie Targi Edukacyjne, które w tym roku po raz pierwszy odbędą sie w Atlas Arenie, w dniach 13-14 marca.

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane studiowaniem do odwiedzenia stoiska uczelni. Będziemy rozdawać foldery z najbardziej aktualną listą kierunków studiów, które uruchamiamy w rekrutacji na rok akademicki 2019/20. Będziemy wyjaśniać szczegóły związane z naborem i przybliżać poszczególne kierunki. Chcemy jak najwięcej opowiadać o uczelni, o sukcesach m.in. kół naukowych i perspektywach zawodowych oraz o atmosferze, jaka panuje wśród studentów.

Poniżej lista terminów i miejsc targów, w jakich Politechnika Łódzka bierze udział:

• 26.02. - Pabianice
  • 28.02. - Tomaszów Mazowiecki
  • 5.03. - Wieluń
  • 7.03. - Raomsko
  • 8-9.03. - Warszawa, Salon Edukacyjny
  • 12.03. - Sieradz
  • 13-14.03. - Łódź
  • 10.04. - Piotrków Trybunalski
  • 12.04. - Gniezno

Aktualna lista kierunków studiów oraz ich szczegółowe opisy dostępne są na stronie w zakładce: wyszukiwarka.