STRONA GŁÓWNA

Politechnika Łódzka na Salonach Maturzystów

Zapraszamy do odwiedzania stoiska Politechniki Łódzkiej na Salonach Maturzystów, które we wrześniu, w kilkunastu miastach w Polsce organizuje Fundacja Edukacyjna PERSPEKTYWY.

 Politechnika Łódzka co roku bierze udział w tych wydarzeniach i chętnie udziela informacji o ofercie kształcenia oraz zasadach rekrutacji. W tym roku naszych studentów i pracowników będzie można spotkać w czasie Salonów Maturzystów odbywajacych się w Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie, Katowicach oraz oczywiście w Łodzi.

 

Odwiedzamy Politechnikę Poznańską, gdzie w dniach 10-11 września będziemy rozdawać naszą najnowszą ulotkę informacyjną zawierającą listę kierunków studiów. W dniach 11-12 września jesteśmy we Wrocławiu, aby przekonywać młodzież odwiedzającą Politechnikę Wrocławską, że Łódź jest także świetnym miejscem do studiowania. Następnie, w dniach 12-13 września pokażemy Politechnikę Łódzką w Warszawie, gdzie zawsze jesteśmy zasypywani pytaniami o kierunki studiów i życie studenckie w Łodzi. 17 września jedziemy do Katowic, bo tam Salon Maturzystów ma dużą frekwencję, a my setki pytań o studia w PŁ.

Salony Maturzystów to spotkania dedykowane maturzystom, w czasie których spotykają się oni zarówno z przedstawicielami uczelni, jak i ekspertami Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych. Perspektywy organizują tego typu wydarzenia w 16 miastach w Polsce. Jednym z ostatnich w tym roku eventem będzie Łódzki Salon Maturzystów, który odbędzie się na terenie Politechniki Łódzkiej w dniach 25-26 września. Zapraszamy serdecznie na Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki PŁ przy ul. Stefanowskiego 18/22. Eksperci OKE będą przybliżać młodzieży szkolnej szczegóły związane z egzaminem maturalnym, a uczelnie będą prezentować kierunki studiów, czy zasady rekrutacji. Politechnika Łódzka przygotowuje szereg niespodzianek, dlatego warto odwiedzić w tych dniach nasze stoisko.

Więcej informacji o poszczegolnych Salonach Maturzystów można znaleźć na stronie internetowej: www.salonmaturzystow.pl/2018/

 

 

Poznaj nasz kampus