75 lat Politechniki Łódzkiej
STRONA GŁÓWNA

Matury próbne z Politechniką Łódzką

Drodzy Maturzyści! Ucząc się w domu, warto sprawdzić, jak dobrze przygotowujecie się do egzaminu dojrzałości. Politechnika Łódzka przygotowała dla Was arkusze matury próbnej do wypełnienia online. Tym razem będziecie mogli wypełnić aż trzy różne zestawy zadań maturalnych. Warto zadbać o dobry wynik matury, który będzie Waszą wizytówką w rekrutacji na studia.

 

Z Politechniką Łódzką można przystąpić do matury próbnej z matematyki, fizyki i chemii. Każdy przedmiot dostępny jest na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Akcja przeprowadzana jest co roku, jednak tym razem, ze względu na brak zajęć w szkołach, uczniowie będą mieli możliwość wypełnienia aż trzech różnych arkuszy egzaminacyjnych z każdego przedmiotu.

W każdym kolejnym tygodniu dostępne będą inne arkusze maturalne. Oto terminy wypełniania arkuszy:

  • od poniedziału 16 marca od godz. 8:00 do niedzieli 22 marca do godziny 23:55
  • od poniedziałku 23 marca od godz. 8:00 do niedzieli 29 marca do godz. 23:55
  • od poniedziałku 30 marca od godz. 8:00 do niedzieli 5 kwietnia do godz. 23:55

Aby przystąpić do matury próbnej, wystarczy zarejestrować się na portalu www.infimat.p.lodz.pl i wybrać odpowiedni przedmiot. Arkusz z zadaniami wyświetla się przez 180 minut, co limituje czas udzielania odpowiedzi. Uczestnicy poznają wyniki rozwiązanych testów bezpośrednio po upływie terminu wypełnienia arkusza, czyli w poniedziałek o północy.

Życzymy powodzenia!

Poznaj nasz kampus