Łódzki Salon Maturzystów coraz bliżej - zapraszamy na Politechnikę

Zapraszamy wszystkich uczniów na spotkanie z przedstawicielami uczelni w ramach Salonu Maturzystów, który odbędzie się w Łodzi w dniach 6-7 września na terenie Centrum Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego. To świetna okazja do tego, aby poznać ofertę edukacyjną nie tylko łódzkich szkół wyższych, ale także tych spoza naszego regionu.

Zapraszamy także do odwiedzenia laboratoriów PŁ w czasie trwania Salonu w Łodzi. Nasi pracownicy przygotowali zajęcia i prezentacje przybliżające specyfikę uczelni. Poniżej przedstawiamy dokładny harmonogram zwiedzania Politechniki w dniach 6-7 września.

1. Lab Tour – zwiedzanie laboratoriów Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska; godz. 11.00-14.00; obowiązują wcześniejsze zapisy dla grup ok. 20-30 osobowych.
  2. Fabryka Inżynierów XXI wieku – zwiedzanie laboratoriów wydziału Mechanicznego PŁ; godz. 10.00-15.00; obowiązują wcześniejsze zapisy dla grup ok. 20-25 osobowych.
  3. Centrum Technologii Informatycznych PŁ – warsztaty pt.: "Nowoczesne urządzenia dla rzeczywistości wirtualnej i gier komputerowych"; godz. 11.00-14.00; obowiązują wcześniejsze zapisy dla grup ok. 15-25 osobowych.
  4. Instytut Fizyki PŁ - zwiedzanie laboratoriów Instytutu Fizyki, zajęcia laboratoryjne z podstaw elektroniki i miernictwa oraz wykłady z pokazami; godz. 11.00-14.00; obowiązują wcześniejsze zapisy dla grup ok. 20-25 osobowych.

Zapisy do 5 września prowadzi Kamila Kremer-Kuśnierek: pod nr tel. 42 631-20-10 lub mailowo: kamila.kremer-kusnierek@p.lodz.pl

Liczba miejsc ograniczona.