STRONA GŁÓWNA

Konkurs "Matematyka w mistrzowskim stylu" - wyniki

O tym, jak ważna jest matematyka, wiedzą najlepiej uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie "Matematyka w mistrzowskim stylu". A kto okazał się najlepszy?

 

W konkursie brały udział trzyosobowe drużyny, które miały rozwiązać arkusz z zadaniami. Zainteresowanie konkursem było na tyle duże, że często otrzymywaliśmy zgłoszenia maksymalnej liczby trzech zespołów z każdej szkoły.

 

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że:

  • Miejsce 1. zajął zespół Sigma w składzie: Dominika Kawczyńska, Mateusz Kowalski, Maciej Pluta z I Liceum Ogólnokształcącego w Kutnie.
  • MIejsce 2. zajął zespół Aspołeczni Sympatycy Symediany i Biegunowych w składzie: Dominika RadaszewskaJakub Lewandowski, Kajetan Woskresiński z Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Łódzkiej.
  • Miejsce 3. zajął zespół Nieobliczalni w składzie: Jan Grabiński, Maciej Płuciennik, Marek Janaszkiewicz z XXI Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi.

 

Serdecznie gratulujemy laureatom. Nagrody zostaną wysłane pocztą.

Jesteśmy pewni, że wiedza, jaką wykazali wszyscy uczestnicy naszego konkursu, stanowi zapowiedź obiecujących wyników na studiach technicznych.

Poznaj nasz kampus