Konkurs "Fizyka na dobry start" - wyniki

Chcąc zachęcić uczniów szkół średnich do doskonalenia wiedzy z przedmiotów ścisłych, ogłosiliśmy konkurs „Fizyka na dobry start”. Jak się okazało, fizyka, która spędza sen z powiek niejednemu licealiście, dla zgłaszających się drużyn okazała się wcale nie taka straszna. A kto okazał się najlepszy?

W konkursie brały udział trzyosobowe drużyny, które miały rozwiązać arkusz z zadaniami. Zainteresowanie konkursem było na tyle duże, że często otrzymywaliśmy zgłoszenia maksymalnej liczby trzech zespołów z każdej szkoły.

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że:

Miejsce 1. zajął zespół w składzie: Wojciech Boncela, Jakub Lewandowski, Dominika Radaszewska z Publicznego Liceum Ogólnokształcącego PŁ.

MIejsce 2. zajął zespół w składzie: Filip Kucharski, Piotr Kwiatkowski, Hubert Olejnik (zespół Bozon) z XII LO w Łodzi.

Miejsce 3. zajął zespół w składzie: Maciej Adamczewski, Piotr Juszczyk, Jakub Spała (zespół Big Bang) z XII LO w Łodzi.

Serdecznie gratulujemy laureatom. Nagrody zostaną wysłane pocztą.

Jesteśmy pewni, że wiedza, jaką wykazali wszyscy uczestnicy naszego konkursu, stanowi zapowiedź obiecujących wyników na studiach technicznych.