75 lat Politechniki Łódzkiej
STRONA GŁÓWNA

Konkurs dla uczniów i studentów na bezpieczną stronę internetową

 Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na utworzenie aplikacji edukacyjnej (strony internetowej) do nauki przepisów i zasad ruchu drogowego.

Organizatorami tego konkursu są: Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi, Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego w Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Sieradzu, Skierniewicach oraz Kuratorium Oświaty w Łodzi, Politechnika Łódzka i Uniwersytet Łódzki. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci z województwa łódzkiego, którzy przygotują projekt graficzny aplikacji (strony internetowej) mającej na celu wypracowanie nawyków bezpiecznego korzystania z dróg przez uczestników ruchu drogowego, uczącą prawidłowych zachowań i przepisów ruchu drogowego.

Twórcy najlepszych aplikacji (stron internetowych) otrzymają nagrody rzeczowe. Organizatorzy przewidzieli nagrodzenie uczestników w dwóch kategoriach: za zajęcie I miejsca w kategorii uczelni, I miejsca w kategorii szkół ponadgimnazjalnych oraz dwa wyróżnienia. Łączna kwota przeznaczona na nagrody nie przekroczy 3000 zł, których fundatorem jest Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Piotrkowie Tryb.

Konkurs odbywa się w terminie 1 września - 30 listopada 2018 r., a jego wyniki będą ogłoszone do 31 grudnia tego roku.

 Informacje o konkursie znajdują się na stronie internetowej www.lodzka.policja.gov.pl/el1/konkurs

Szczegółowy regulamin oraz formularz zgłoszeniowy można pobrać w pliku poniżej.

 

Poznaj nasz kampus