Inżynieria materiałowa - studia DEMO dla uczniów

Ruszyły zapisy na STUDIA DEMO - zajęcia dla uczniów szkół średnich odbywające się w Instytucie Inżynierii Materiałowej Wydziału Mechanicznego PŁ.
Studia Demo to unikalna okazja dla każdego ucznia, maturzysty, który chce poczuć się studentem, zanim wybierze się na studia.

W marcu i kwietniu 2016 r., Fabryka Inżynierów XXI w., zaprasza do siebie na zajęcia wszystkich zainteresowanych zdobyciem informacji o inżynierii materiałowej. Będzie można wczuć się w atmosferę studiowania i dotknąć fascynujących tajemnic tego kierunku. Pracownicy i studenci Instytutu będą odpowiadać na wszystkie pytania związane ze studiowaniem i rekrutacją.

Szczegóły projektu oraz zapisy dostępne są na stronie www.inzynieriamaterialowa.eu