75 lat Politechniki Łódzkiej
STRONA GŁÓWNA

Dzień otwarty na Politechnice Łódzkiej

Dzień otwarty 5.06.2020

Wszystkich, którzy chcą studiować nauki ścisłe, zapraszamy na Dzień otwarty Politechniki Łódzkiej! 

 

 

5.06.2020 r. będziecie mogli zgłębić tajemnice nauki z Politechniką Łódzką, która liczy już 75 lat! Przygotowaliśmy dla Was warsztaty, wykłady i pokazy, które pomogą Wam odkryć prawidła chemii i mechaniki. Każdy miłośnik matematyki, fizyki, chemii, bilogii czy informatyki znajdzie propozycję dobrą dla siebie. Zobaczcie i poczujcie, jak można potęgować swoje możliwości z Politechniką Łódzką!

Na najbardziej wytrwałych badaczy tajników nauk ścisłych czeka do odkrycia "Tajemnica starego laboratorium". Zbierzcie drużynę i zmierzcie się z zagadkami Escape roomu Politechniki Łódzkiej!

Będzie również okazja, by zwiedzić Zatokę Sportu PŁ z innej perspektywy. Czeka Was bieg na orientację po zakątkach basenów i ścianek wspinaczkowych naszego obiektu!

Dla wszystkich, którzy chcą już teraz poczuć smak naszych atrakcji, przygotowaliśmy konkurs „Fizyka na dobry start”. Zbierzcie drużynę i spróbujcie rozwiązać nasze zadania. Czekamy na zgłoszenia, a na Was czekają atrakcyjne nagrody – sprzęt elektroniczny.

Program wydarzenia zostanie opublikowany już wkrótce. 

Do zobaczenia na Politechnice Łódzkiej!

 

Regulamin konkursu "Fizyka na dobry start" znajdziecie tutaj.

Poznaj nasz kampus