75 lat Politechniki Łódzkiej

Dzień otwarty na Politechnice Łódzkiej

Dzień otwarty 5.06.2020

Wszystkich, którzy chcą studiować nauki ścisłe, zapraszamy na Dzień otwarty Politechniki Łódzkiej!

5.06.2020 r. będziecie mogli zgłębić tajemnice nauki z Politechniką Łódzką, która liczy już 75 lat! Przygotowaliśmy dla Was warsztaty, wykłady i pokazy, które pomogą Wam odkryć prawidła chemii i mechaniki. Każdy miłośnik matematyki, fizyki, chemii, bilogii czy informatyki znajdzie propozycję dobrą dla siebie. Zobaczcie i poczujcie, jak można potęgować swoje możliwości z Politechniką Łódzką!

Na najbardziej wytrwałych badaczy tajników nauk ścisłych czeka do odkrycia "Tajemnica starego laboratorium". Zbierzcie drużynę i zmierzcie się z zagadkami Escape roomu Politechniki Łódzkiej!

Będzie również okazja, by zwiedzić Zatokę Sportu PŁ z innej perspektywy. Czeka Was bieg na orientację po zakątkach basenów i ścianek wspinaczkowych naszego obiektu!

Dla wszystkich, którzy chcą już teraz poczuć smak naszych atrakcji, przygotowaliśmy konkurs „Fizyka na dobry start”. Zbierzcie drużynę i spróbujcie rozwiązać nasze zadania. Czekamy na zgłoszenia, a na Was czekają atrakcyjne nagrody – sprzęt elektroniczny.

Program wydarzenia zostanie opublikowany już wkrótce.

Do zobaczenia na Politechnice Łódzkiej!

Regulamin konkursu "Fizyka na dobry start" znajdziecie tutaj.