16. Festiwal Nauki Techniki i Sztuki

Tegoroczny Festiwal Nauki, Techniki i Sztuki odbędzie się w Łodzi w dniach 18-25 kwietnia, a jego hasłem przewodnim jest „Wiedza bez granic”. Dzień festiwalowy w Politechnice Łódzkiej to tradycyjnie czwartek -  tym razem 21 kwietnia. Przygotowaliśmy z tej okazji wykłady i prezentacje, zarówno z obszaru techniki i technologii jak również matematyki, fizyki, chemii oraz medycyny. Wszystkie prezentacje będą się odbywały w budynku Centrum Kształcenia Międzynarodowego ul. Żwirki 36 w godzinach 9.30 - 13.30.

Studenci i pracownicy PŁ przygotowali także szereg wydarzeń towarzyszących, które wzbogacą program całego festiwalu. Specjalne pokazy, wystawy, warsztaty odbędą się w Bibliotece, na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska oraz w Centrum Nauczania Matematyki i Fizyki.

Natomiast w dniach 23-24 kwietnia na terenie Manufaktury odbędzie się Piknik Naukowy, na który także serdecznie zapraszamy.

Szczegółowy program Festiwalu na Politechnice w załączniku.