Management and Production Engineering

Centrum Kształcenia Międzynarodowego (IFE)
angielski

MANAGEMENT AND PRODUCTION ENGINEERING realizowany jest w ramach Wydziału Zarządzania i Inżynierii Produkcji. Program jest prowadzony całkowicie w języku angielskim. Dzięki interdyscyplinarności tego programu uzyskasz wykształcenie, które łączy wiedzę z zakresu ekonomii, zarządzania i marketingu, finansów i komputerowego wspomagania podejmowania decyzji ze znajomością podstaw wiedzy inżynierskiej oraz technologicznych aspektów funkcjonowania firm z wybranych dziedzin przemysłu mechanicznego lub chemicznego.

Studiując MANAGEMENT AND PRODUCTION ENGINEERING wiedzę uzupełnisz długoterminowymi praktykami.

GŁÓWNE PRZEDMIOTY

• Conceptions & Methods of Production Management
  • Project Management and Innovations
  • Business Forecasting and Symulation
  • Integrated Management Systems
  • Organization of Production Systems
  • Decision Support Systems
  • Knowledge Management
  • Process Engineering
  • Product Design
  • Quality Management Systems
  • Systems of Occupational Safety Management

Każdy student MANAGEMENT AND PRODUCTION ENGINEERING ma możliwość realizacji części studiów w uczelni zagranicznej.

magister

2 lata

Dzięki połączeniu dwóch obszarów wiedzy pozwalamy Ci na pozyskanie umiejętności inżynierskich oraz menedżerskich. Przygotujemy Cię do projektowania, prowadzenia i nadzorowania istniejących procesów i systemów produkcyjnych, kierowania organizacjami i personelem. Poznasz także elementy zarządzania przedsiębiorstwem, uwzględniając jego ekonomię, marketing oraz logistykę.

Będziesz mógł pracować w przedsiębiorstwach przemysłowych, których liczba w ostatnich latach wzrasta, a także w jednostkach o charakterze projektowym lub doradczym, w których wymagana jest wiedza praktyczna, ekonomiczna oraz informatyczna, połączona z umiejętnościami zarządzania. Z powodzeniem poprowadzisz własną firmę produkcyjną.

Absolwenci programu MANAGEMENT AND PRODUCTION ENGINEERING, z uwagi na bogatą wiedzę obejmującą zarówno aspekty ekonomiczne, produkcyjne oraz zarządzania, mają predyspozycje do prowadzenia własnej działalności produkcyjno-handlowej. Ponadto poszukiwani są na międzynarodowym rynku pracy przez firmy przemysłowe, doradcze i audytorskie, a także centra logistyczne i inne pokrewne instytucje i przedsiębiorstwa.