Gestion et Technologie

Centrum Kształcenia Międzynarodowego (IFE)
francuski

GESTION ET TECHNOLOGIE jest realizowany w ramach Wydziału Zarządzania i Inżynierii Produkcji. Program jest prowadzony całkowicie w języku francuskim. Dzięki jego interdyscyplinarności uzyskasz wykształcenie, które łączy wiedzę z zakresu ekonomii, zarządzania i marketingu, finansów i komputerowego wspomagania podejmowania decyzji, ze znajomością podstaw wiedzy inżynierskiej oraz technologicznych aspektów funkcjonowania firm z wybranych dziedzin przemysłu mechanicznego lub chemicznego.

Studiując GESTION ET TECHNOLOGIE wiedzę uzupełnisz długoterminowymi praktykami.

GŁÓWNE PRZEDMIOTY

• Technologie de I'information (technologie informacyjnae)
  • Management (zarządzanie)
  • Processus de fabrication (techniki wytwarzania)
  • Gestion de la production (zarządzanie produkcją)
  • Projet en groupe (projekt grupowy)
  • Génie de matériaux (inżynieria materiałowa)
  • Gestion de ressources humaines (zarządzanie zasobami ludzkimi)
  • Systémes informatiques dans la fabrication (systemy informacyjne w produkcji)
  • Construction assistée par l'ordinateur (komputerowe wspomaganie projektowania)
  • Bases de la programmation (podstawy programowania)
  • Protection de la propriété intellectuelle (ochrona własności intelektualnej)
  • Marketing
  • Droit des affaires (prawo handlowe)

Każdy student GESTION ET TECHNOLOGIE w ramach programu studiów realizuje co najmniej jeden semestr (6 semestr) – „Mobility Semester” w uczelni zagranicznej.

4 lata

Absolwent programu GESTION ET TECHNOLOGIE posiada solidne wykształcenie w obszarze ekonomii, zarządzania i marketingu. Dzięki naciskowi na kompetencje inżynierskie, uzyskana wiedza pozwoli Ci na proste nawiązywanie współpracy z konstruktorami, technologami, ekonomistami, informatykami i innymi specjalistami w przedsiębiorstwach.

Możliwość wyboru wielu przedmiotów zgodnie z zainteresowaniami i przewidywanymi potrzebami zawodowymi oraz oczekiwaniem pracodawców na współczesnym rynku pracy znacznie zwiększy Twoją zatrudnialność.

GESTION ET TECHNOLOGIE podążając za dynamicznym rozwojem technologii ICT, umożliwi Ci pracę w przedsiębiorstwach informatycznych na stanowiskach menedżerskich, a poznane elementy i narzędzia marketingowe oraz zagadnienia z dziedziny finansów i rachunkowości umożliwią Ci efektywne zarządzanie własną działalnością.

Absolwenci programu GESTION ET TECHNOLOGIE znajdują zatrudnienie zarówno w kraju, jak i za granicą (nie tylko w Europie, ale i na całym świecie).