Dzień z zieloną przedsiębiorczością w LabFactor PŁ

5 marca 2018 roku, godzina 00:00 do 18 kwietnia 2024 roku, godzina 16:00
Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska PŁ
bud. LabFactor

Zapraszamy na "Green Economy Day at LabFactor"/ "Dzień z zieloną przedsiębiorczością w LabFactor"

Wydarzenie odbędzie się w Politechnice Łódzkiej 5 marca br. Poniżej program:

9.00 - projekt Sky HUB (dot. promowania akademickiej przedsiębiorczości) - prezentacja Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi.
9.30 - idea EXPO Horticulture 2024 - wielki m. narodowy event szansą na rozkwit zielonej gospodarki w mieście i regionie
10.00 – prezentacja akceleratora Startup Spark
10.15- Startup biorący udział w projekcie -  Bilberry: system automatyki budynkowej, pozwalający na generowanie oszczędności poprzez sterowanie oświetleniem.
10.30 - warsztat - idee na start (up) ; ( 3-4 grupy warsztatowe prezentujące i prototypujące swój pomysł na start up)
12.30 - debata oksfordzka pod egidą Think Tanku "Ambitna Polska" na temat "czy start up'y powinny korzystać z dotacji publicznych?" ;
13.30 -  Climate-KIC 45 minut + pytania (Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.);
15.30 - fakultatywne Lab-Tour’y (pod hasłem "Laboratoria Procesów podstawowych dla green economy");