BIOTECH - konferencja dla uczniów na BiNoŻ PŁ

Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności
Wólczańska 171/173
Łódź

Zapraszamy na szczególne wydarzenie, które przygotowali i przeprowadzą studenci Koła Naukowego Biotechnologów FERMENT z Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności.

BIOTECH - PRZYSZŁOŚĆ TO MY!

To konferencja, w ramach której będzie można poznać tajniki biotechnologii i pozostałych nauk o żywności, jakie rozwijane są na Politechnice Łódzkiej.

Uczestnicy dowiedzą się, dlaczego warto studiować biotechnologię, biogospodarkę, technologię żywności i żywienie człowieka, a także co dają studia na kierunku menedżer żywności i żywienia. Przybliżymy uczestnikom informacje o mikrobiologii, kryminalistyce, bakteriach czy antybiotykach.

W tym roku stawiamy na  studentów, więc to właśnie oni będą prowadzić wykłady i warsztaty. Dokładny program w pliku poniżej.