Spotkanie informacyjne o studiach II stopnia na WIPOŚ

Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska, bud. B10
ul. Wólczańska 215 bud. B10 WIPOŚ PŁ aula p. 303
Łódź

Kierunki magisterskie S2 na specjalnościach we współpracy z przemysłem są dla Was!

WIPOŚ PŁ zaprasza Was na serię spotkań oraz prezentacji dotyczących bardzo ciekawych i unikatowych, z punktu widzenia rynku pracy lub ew. zainteresowań badawczych specjalności.

Zapraszamy kandydatów na studia II stopnia i studentów po I semestrze studiów stacjonarnych II stopnia programu 4-semestralnego.

Specjalności studiów magisterskich prowadzone są na kierunkach inżynierii środowiska/chemicznej i procesowej. Opracowywane są one przez naszych specjalistów, w związku z ich autorskim dorobkiem naukowym.

Przede wszystkim jednak, mają one oparcie w doświadczeniach przy realizacji praktycznych projektów badawczych oraz w kooperacjach z branżowymi przedsiębiorcami,a także potentatami przemysłu.

Zapraszamy!

Plan spotkania poświeconego specjalnościom na kierunku inżynieria środowiska:

- wentylacja ogólna, pożarowa i klimatyzacja – dr inż. Dorota Brzezińska, dr hab. inż. Paweł Wawrzyniak,

- ekologiczne źródła energii – dr inż. Joanna Marszałek,

- zarządzanie środowiskiem w przedsiębiorstwie i administracji – Prof. G. Wielgosiński,

- bezpieczeństwo przemysłowe – dr inż. Dorota Siuta.