Warsztaty i szkolenia dla uczniów i studentów - Dzień WEEIA PŁ

Serdecznie zapraszamy na  Dzień Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki, który odbędzie się 5 kwietnia 2016r. w godzinach 8:00 - 16:00 w budynku WEEIA przy ul. Stefanowskiego 18/22.

Jest to wydarzenie skierowane do studentów Politechniki Łódzkiej oraz do uczniów szkół średnich. Podczas eventu studenci będą mogli wziąć udział w wielu interesujących szkoleniach, warsztatach lub prelekcjach, które poprowadzą dla nich przedstawiciele firm z regionu. Będzie to świetna okazja do rozwinięcia swoich umiejętności, do zdobywania nowej wiedzy oraz możliwość poznania przyszłych pracodawców.

Dla uczniów szkół średnich zorganizowane będą warsztaty poprowadzone przez Studenckie Koła Naukowe, ponadto będą mogli oni wziąć udział w specjalnie poprowadzonym wykładzie. Będzie to świetna okazja do poznania Wydziału.

Podczas trwania całego wydarzenia, zarówno firmy, jak i Studenckie Koła Naukowe będą miały możliwość zaprezentowania się na stoiskach. Wszystko odbędzie się w budynku Wydziału.

Przy okazji wydarzenia odbędzie się mnóstwo konkursów z ciekawymi nagrodami oraz turniej gry CS:GO.

Naszym celem przy organizacji “Dnia Wydziału EEIA” jest umożliwienie studentom rozwijania własnych pasji czy poznawania nowych rzeczy w sposób inny, niż zwyczajnie, na zajęciach. Szeroka oferta szkoleń, jakie odbędą się podczas wydarzenia, pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie. Wiele tematów wiąże się z branżą IT, która jest ściśle związana z naszym Wydziałem. Natomiast można będzie także wziąć udział w warsztatach z zakresu umiejętności miękkich czy szkoleniu przygotowującym do rozmowy kwalifikacyjnej.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/195832967447296/