Politechnika Łódzka na targach edukacyjnych

Przedstawiciele Politechniki Łódzkiej biorą udział w targach edukacyjnych organizowanych od początku 2016 roku w wielu miastach całej Polski. Już w styczniu odwiedziliśmy kilka miejsc, spotykając się z młodzieżą szkół ponadgimnazjalnych. Kolejne wyjazdy planowane są po feriach szkolnych.

Targi edukacyjne to świetna okazja do bezpośredniego kontaktu z młodymi ludźmi, którzy szukają nie tylko informacji o zasadach rekrutacji, ale także o samych kierunkach studiów. Pytają o warunki socjalne, atrakcje w mieście czy też o szanse na pracę. Maturzyści mają okazję do zweryfikowania swoich planów, lub podjęcia ostatecznych decyzji, jakie studia wybrać i gdzie rozwijać swoją karierę.

Największe targi, w jakich weźmiemy udział to Łódzkie Targi Edukacyjne, które odbędą się w dniach 17-18 marca w hali Expo w Łodzi. W tym roku Politechnika Łódzka jest PARTNEREM tego wydarzenia, w związku z czym szykujemy szereg atrakcji dla zwiedzających. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.targi.lodz.pl

Poza Łodzią, pracownicy uczelni wspólnie ze studentami będą opowiadać o Politechnice na targach edukacyjnych w takich miastach jak:

• Koło i Turek - 16 lutego
  • Warszawa - 26-27 lutego
  • Poddębice - 1 marca
  • Radomsko - 1 marca
  • Zduńska Wola - 2 marca
  • Pajęczno - 3 marca
  • Bełchatów - 3 marca
  • Katowice - 8-10 marca
  • Wieluń - 10 marca
  • Opoczno - 10 marca
  • Radom - 15 marca
  • Toruń - 15 marca

Zachęcamy do udziału we wszystkich targach i odwiedzania stoiska Politechniki Łódzkiej.