Nasza studentka w Prezydium FUT

Studentka Politechniki Łódzkiej, Angelika Karbowa, pełniąca funkcję Przewodniczącej Komisji ds. Zakwaterowań Samorządu Studenckiego PŁ została wybrana na stanowisko sekretarza Prezydium Forum Uczelni Technicznych. FUT jest organizacją ogólnopolską, zrzeszającą samorządy studenckie 27. uczelni technicznych. Zadaniem organizacji jest reprezentowanie interesów wszystkich studentów, czyli rzeszy ponad 350 tysięcy młodych ludzi. Wybór nowego Prezydium odbył się w trakcie zjazdu sprawozdawczo-wyborczego FUT, w dniach 3 - 6 grudnia. Głównym tematem spotkania było bezpieczeństwo imprez masowych. Jest to problem szczególnie ważny po tragedii, jaka miała miejsce w Bydgoszczy.

Angelika Karbowa studiuje biotechnologię na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności.

Gratulujemy!