Dzień z inżynierią produkcji

W środę, 24 stycznia odbędzie się dzień z inżynierią produkcji. To kolejny dzień otwarty organizowany w ramach akcji Zaplanuj rok z PŁ.

Styczeń na Politechnice Łódzkiej jest miesiącem z inżynierią produkcji. Najważniejszym w tym czasie wydarzeniem będzie dzień otwarty zorganizowany dla uczniów szkół średnich.

Naukowcy i studenci Wydziału Zarządzania i Inżynierii Produkcji przygotowali ponad 40 wykładów, warsztatów i pokazów. Na każde z nich konieczne są zapisy, które przyjmuje dr hab. inż. Grzegorz Szymański (grzegorz.szymanski@p.lodz.pl lub tel. 608 012 819).

Harmonogram dnia z inżynierią produkcji znajduje się na w kalendarzu Zaplanuj rok z PŁ, tutaj.

Część zajęć odbędzie się w Pałacyku Scheiblera – Piotrkowska 266, a część na kampusie B Politechniki Łódzkiej, w budynku B9 – Wólczańska 215.