Dzień Wydziału EEIA PŁ

dzień otwarty wydziału EEIA PŁ 2017

Studenci i pracownicy Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki zapraszają na Dzień Otwarty 9 marca 2017 r.

W programie wydarzenia znalazły się atrakcje skierowane nie tylko do studentów naszej uczelni, ale też do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Będzie można poznać sam wydział, jego ofertę kształcenia, organizacje i koła naukowe, a także pracodawców, którzy przeprowadzą warsztaty oraz przybliżą specyfikę pracy w swoich firmach. Swoją działalność zaprezentują wszystkie Studenckie Koła Naukowe Wydziału oraz Wydziałowa Rada Samorządu Studenckiego.

Uczniowie odwiedzający tego dnia PŁ, będą mogli wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez studentów z kół naukowych. Będzie można dowiedzieć się, jak funkcjonuje inteligentny budynek, czy drukarki 3D. Zaprezentowane będą właściwości wirtualnej rzeczywistości, jak również działania Cewki Tesli. Studenci umożliwią chętnym przetestowanie sprzętu VR i przygotują warsztaty z lutowania.

Wszyscy miłośnicy gier komputerowych mogą wziąć udział w turnieju LEAGUE OF LEGENDS, którego finał odbędzie się w czasie Dnia Otwartego WEEIA.
Warto najpierw zapoznać się z regulaminem turnieju.

Zapraszamy na Dzień Otwarty do budynku Wydziału EEIA PŁ przy ul. Stefanowskiego 18/22 w Łodzi, w godzinach 9.00 - 15.00.