Dzień Cegły na Wydziale BAIŚ PŁ

dzień otwarty wydziału BAIŚ

Zapraszamy na Dzień Otwarty Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska PŁ już 3 kwietnia 2017 r.

Zwiedzanie pracowni wydziału, wykłady, konkursy i spotkania ze studentami zorganizował Samorząd Studencki Wydziału BAIŚ. Zaproszeni zostali także przedstawiciele współpracujących z uczelnią firm, którzy przybliżą oferty pracy dla naszych absolwentów.

Uczniowie odwiedzający tego dnia Politechnikę Łódzką będą mogli posłuchać wykładów, zobaczą sale wykładowe, pracownie laboratoryjne poszczególnych katedr i instytutów wydziału. Studenckie koła naukowe przygotowały specjalne pokazy, które zobrazują ich zainteresowania naukowe.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia na Facebooku.