Dni Otwarte Funduszy Europejskich w LabFactor PŁ

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia laboratoriów Wydziału Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska 12 maja w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

W godzinach 9.30 – 14.00 w nowym budynku wydziału, LabFactor, będzie można zobaczyć i posłuchać, jak funkcjonuje od środka inżynieria procesowa, inżynieria środowiska i inne dziedziny nauk ścisłych i technicznych w wydaniu naszych naukowców. Specjalnie dla młodzieży szkolnej pracownicy i studenci WIPOŚ przygotowali ścieżkę dydaktyczną "4 żywioły", w czasie której pokazane będę m.in. projekty badawcze studentów, aparatura pomiarowa i inne zagadnienia technologiczne powiązane z ekologią, chemią i inżynierią.
Na zajęcia w laboratoriach obowiązują zapisy u dr Aleksandry Ziemińskiej-Stolarskiej  tel. 42 631 37 87; 604-943-132;  e-mail: aleksandra.zieminska-stolarska@p.lodz.pl

Szczegółowy program spotkania w LabFactor dostępny jest na stronie http://www.dniotwarte.eu/4-zywioly-w-labfactor

ZAPRASZAMY!