Gestion et Technologie

Centrum Kształcenia Międzynarodowego (IFE)
francuski

GESTION ET TECHNOLOGIE jest programem całkowicie prowadzonym w języku francuskim. Dzięki interdyscyplinarności programu GESTION ET TECHNOLOGIE uzyskasz wykształcenie, które łączy wiedzę z zakresu ekonomii, zarządzania i marketingu, finansów i komputerowego wspomagania podejmowania decyzji ze znajomością podstaw wiedzy inżynierskiej oraz technologicznych aspektów funkcjonowania firm z wybranych dziedzin przemysłu mechanicznego lub chemicznego.

Studiując GESTION ET TECHNOLOGIE wiedzę uzupełnisz długoterminowymi praktykami.

GŁÓWNE PRZEDMIOTY

• Information Technology (Technologie informacyjne),
  • Management (Zarządzanie),
  • Manufacturing (Techniki wytwarzania),
  • Operation Management (Zarządzanie produkcją),
  • Team Project (Projekt grupowy)
  • Materials Science (Materiałoznawstwo),
  • Human Resources Management (Zarządzanie zasobami ludzkimi),
  • Information Systems in Manufacturing (Systemy informacyjne w produkcji),
  • Computer Aided Design (Komputerowe wspomaganie projektowania),
  • Fundamentals of Programming (Podstawy programowania),
  • Intellectual Property Protection (Ochrona własności intelektualnej),
  • Marketing,
  • Economic Law (Prawo handlowe),
  • Accounting (Rachunkowość)

Każdy student GESTION ET TECHNOLOGIE w ramach programu studiów realizuje co najmniej jeden semestr (6 semestr) – „Mobility Semester” na uczelni zagranicznej. Obecnie Centrum Kształcenia Międzynarodowego (IFE) podpisało umowy z ponad 100 uczelniami z całej Unii Europejskiej. Studenci programu GESTION ET TECHNOLOGIE najczęściej wybierają:

• Technical University of Denmark (DTU) - Dania
  • Arts et Métiers ParisTech - Francja,
  • Kedge Business School - Francja,
  • Groupe Sup de Co La Rochelle - Francja,

4 lata

Absolwent programu GESTION ET TECHNOLOGIE posiada solidne wykształcenie w obszarze ekonomii, zarządzania i marketingu. Dzięki naciskowi na kompetencje inżynierskie, uzyskana wiedza pozwoli Ci na proste nawiązywanie współpracy z konstruktorami, technologami, ekonomistami, informatykami i innymi specjalistami w przedsiębiorstwach.

Możliwość wyboru wielu przedmiotów zgodnie z zainteresowaniami i przewidywanymi potrzebami zawodowymi oraz oczekiwaniem pracodawców na współczesnym rynku pracy znacznie zwiększy Twoją zatrudnialność.

GESTION ET TECHNOLOGIE podążając za dynamicznym rozwojem technologii ICT, umożliwi Ci pracę w przedsiębiorstwach informatycznych na stanowiskach menedżerskich a poznane elementy i narzędzia marketingowe oraz zagadnienia z dziedziny finansów i rachunkowości umożliwią Ci efektywne zarządzanie własną działalnością.

Absolwenci programu GESTION ET TECHNOLOGIE znajdują zatrudnienie zarówno w kraju, jak i za granicą (nie tylko w Europie, ale i na całym świecie).