Erasmus Café - Jak wyjechać na Erasmusa?

11 stycznia 2018 roku, godzina 18:00 do 25 kwietnia 2024 roku, godzina 05:38
Qubek Cafe
Gdańska 141
Łódź

Zawsze marzyłeś o studiach za granicą, ale nie do końca wiesz jak się do tego zabrać? A może planujesz już wyjazd na Erasmusa, ale nadal masz pare pytań? Nie mogłeś trafić lepiej!

Mamy zaszczyt zaprosić Cię na pierwsze spotkanie z serii Erasmus Café, podczas których w swobodnej atmosferze i przy dobrej kawie porozmawiamy o tym, jak to właściwie jest z tym Erasmusem? Postaramy się obalić wszystkie mity i rozwiać wątpliwości, bo Erasmus naprawdę jest dla każdego!

Spotkanie „Jak wyjechać na Erasmusa?” będzie miało charakter ogólny. To idealna okazja dla wszystkich którzy chcą dowiedzieć się czegoś na temat zasad rekrutacji, realiów życia za granicą, rozliczenia wyjazdu. Pokażemy, że naprawdę WARTO – o licznych korzyściach, ale też możliwych komplikacjach opowiedzą studenci którzy tę największą przygodę życia mają już za sobą. Podczas kolejnych spotkań skupimy się już na konkretnych krajach.

Spotkanie poprowadzi Paulina Wyrwas, studentka PŁ, Local Education Officer, która zeszły semestr spędziła na Ersmusie w Holandii. Odbędzie się ono w czwartek 11.01 o godz. 18:00, w pobliżu kampusu A - w nowo otwartej kawiarni Qubek Cafe. Bardzo prosimy o zapisanie się na wydarzenie, ponieważ liczba miejsc jest mocno ograniczona. Zapisy tutaj.

Informacje organizatora.